Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de tuns Philips HC5450/80, Acumulator, 0.5-23 mm, 24 trepte, Argintiu/Negru

Număr anunț
DA21815099
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39712100-7 · Masini de tuns (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,66 RON
Valoare atribuită
159,66 RON
Data publicării
21.11.2018 13:15
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,66 RON

din 159,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.