Ofertă refuzată Cumpărare directă

SIGURANTA DECIZIONALA IN ACHIZITIILE PUBLICE - PLOIESTI - 24-26.10

Număr anunț
DA21432271
Autoritate contractantă
COMUNA TITESTI (CUI 4971944)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.663,86 RON
Valoare finală
1.663,86 RON
Data publicării
10.10.2018 10:11
Data finalizării
11.10.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.