Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kaspersky Antivirus, 1 device, 2 years si manopera pc

Număr anunț
DA21807198
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT BAICOI (CUI 29075540)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,53 RON
Valoare atribuită
378,53 RON
Data publicării
21.11.2018 08:50
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,53 RON

din 378,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.