Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Tichete sociale pentru gradinita Primăria Comunei Gălăuțaș

Număr anunț
DA22298844
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
29.01.2019 10:58
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.