Ofertă acceptată Cumpărare directă

firma luminoasa

Număr anunț
DA22297888
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
MEDIA IMPACT SRL (CUI RO14114463)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.720 RON
Valoare atribuită
2.720 RON
Data publicării
29.01.2019 10:13
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.720 RON

din 2.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.