Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,1% sub estimat
Dezinfectant de nivel inalt/ sterilizant chimic la rece pentru instrumentar VIRUSOLVE+ EDS
- Număr anunț
- DA22297312
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886,92 RON
- Valoare atribuită
- 806,30 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.01.2019 09:45
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
806,30 RON
din 886,92 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 80,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.