Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de colectare deseuri medicale - cabinete de specialitate arondate

Număr anunț
DA22293955
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 4322858)
Furnizor / câștigător
AKSD ROMANIA SRL (CUI RO13033778)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
28.01.2019 14:50
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.