Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet curatenie

Număr anunț
DA22293630
Autoritate contractantă
LICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "Dumitru Motoc (CUI 4298555)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,36 RON
Valoare atribuită
279,36 RON
Data publicării
28.01.2019 14:34
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,36 RON

din 279,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.