Ofertă acceptată Cumpărare directă

30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus toner compatibil cu HP LaserJet 1010, 1012, 1

Număr anunț
DA21447292
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Sighisoara (CUI 5902691)
Furnizor / câștigător
ESCOPY SERVICE SRL (CUI RO10283478)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
11.10.2018 12:04
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.