Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COPIE COLOR A0
- Număr anunț
- DA21814102
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- TEMEX ADVERTISING SRL (CUI RO16789572)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,96 RON
- Valoare atribuită
- 114,96 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 12:41
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,96 RON
din 114,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro