Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CE505X (05X) CARTUS TONER BLACK (6500 PAG) COMPATIBIL HP 100% NOU LJ P2055 P2050 P2054 PROMO
- Număr anunț
- DA21443768
- Autoritate contractantă
- Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti (CUI 35920690)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102 RON
- Valoare atribuită
- 102 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 09:41
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102 RON
din 102 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro