Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus oem fax Canon jx 210 p,Film oem fax Philips magic 5,cartus oem fax Panasonic kx fl613

Număr anunț
DA21442396
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ialomita (CUI 11460853)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192 RON
Valoare atribuită
192 RON
Data publicării
11.10.2018 08:31
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192 RON

din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.