Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner negru compatibil HP CE285A WPS 1.6K

Număr anunț
DA21441955
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TECUCI (CUI 13629780)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,50 RON
Valoare atribuită
143,50 RON
Data publicării
11.10.2018 07:39
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,50 RON

din 143,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.