Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furnizare sticlarie
- Număr anunț
- DA22302307
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357 RON
- Valoare atribuită
- 357 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 13:48
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
357 RON
din 357 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro