Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT 2- Reincarcare Tonere

Număr anunț
DA21439992
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,20 RON
Valoare atribuită
647,20 RON
Data publicării
10.10.2018 14:58
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,20 RON

din 647,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.