Ofertă acceptată Cumpărare directă

SENZOR SCANARE BIZHUB 215 CILINDRU BIZHUB 215 LAMELA BIZHUB 215 I.U. AFTER ASSY BIZHUB 215

Număr anunț
DA21439167
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
BBS BEST BUSINESS SOLUTION (CUI RO16802205)
Cod CPV
30152000-9 · Piese si accesorii pentru masini de scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,54 RON
Valoare atribuită
586,54 RON
Data publicării
10.10.2018 14:26
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,54 RON

din 586,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.