Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,9% sub estimat

Hartie A4 80gr

Număr anunț
DA21436981
Autoritate contractantă
COMUNA VIDRA (CONSILIUL LOCAL VIDRA) (CUI 4562320)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,75 RON
Valoare atribuită
368,75 RON 11,9% sub estimat
Data publicării
10.10.2018 13:07
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,75 RON

din 418,75 RON estimat 11,9%

Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.