Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAMIFLU
- Număr anunț
- DA22292706
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 927,50 RON
- Valoare atribuită
- 927,50 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 13:52
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
927,50 RON
din 927,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro