Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Xerox 106R2760 Cyan pt Xerox 6020/6027 si Hartie alba copiator A4 80g Xerox 500coli/top

Număr anunț
DA21429710
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Furnizor / câștigător
SMART SUPPLIES SRL (CUI RO27353950)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
821,10 RON
Valoare atribuită
821,10 RON
Data publicării
10.10.2018 08:09
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

821,10 RON

din 821,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.