Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sevicii de dezapezire drumuri interioare in comuna Baneasa judet Giurgiu

Număr anunț
DA21807183
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA( CONSILIUL LOCAL BANEASA, JUDETUL GIURGIU) (CUI 5182140)
Furnizor / câștigător
ARHONDA SECOND SRL (CUI 26248132)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.500 RON
Valoare atribuită
37.500 RON
Data publicării
21.11.2018 08:49
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.500 RON

din 37.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.