Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de deszapezire drumuri comunale si satesti

Număr anunț
DA21804573
Autoritate contractantă
COMUNA CIOHORANI (CUI 17107304)
Furnizor / câștigător
IF GRIGORE V. CRISTIAN (CUI RO18490207)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.130 RON
Valoare atribuită
20.130 RON
Data publicării
20.11.2018 15:24
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.130 RON

din 20.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.