Ofertă acceptată Cumpărare directă

Închiriere utilaj buldoexcavator pentru deszăpezire drumuri de interes local.

Număr anunț
DA21803178
Autoritate contractantă
Comuna Cernatesti (CUI 3662622)
Furnizor / câștigător
BEAUFORT SOLUTIONS SRL (CUI 33699666)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.750 RON
Valoare atribuită
18.750 RON
Data publicării
20.11.2018 14:36
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.750 RON

din 18.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.