Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiz calc. pt.Proiectul „Alege libertatea spune „NU” coruptiei”, cod SMIS 117676

Număr anunț
DA21441543
Autoritate contractantă
Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.902 RON
Valoare atribuită
15.902 RON
Data publicării
10.10.2018 16:51
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 17:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.902 RON

din 15.902 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.