Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit acumulatori APC RBC55

Număr anunț
DA21439018
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.375 RON
Valoare atribuită
1.375 RON
Data publicării
10.10.2018 14:21
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 07:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.375 RON

din 1.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.