Ofertă refuzată Cumpărare directă

Imprimanta laser monocrom HP LaserJet Pro M203dw, A4, USB, Retea, Wi-Fi

Număr anunț
DA21437838
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,11 RON
Valoare finală
654 RON
Data publicării
10.10.2018 13:39
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.