Ofertă refuzată Cumpărare directă

Unitate de imagine Lexmark 50F0Z00 negru MS310/ MS317/MS410/ MS510/ MS610/ MX310/ MX410/ MX510,

Număr anunț
DA22295755
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310 RON
Valoare finală
310 RON
Data publicării
29.01.2019 08:06
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.