Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA

Număr anunț
DA22294302
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BRATCA (CUI 14874973)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,18 RON
Valoare atribuită
462,18 RON
Data publicării
28.01.2019 15:11
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 19:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,18 RON

din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.