Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse si mouse-uri

Număr anunț
DA22281249
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.073,08 RON
Valoare atribuită
4.073,08 RON
Data publicării
25.01.2019 11:00
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.073,08 RON

din 4.073,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.