Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo V110-15IAP cu procesor Intel® Celeron N3350 pana la 2.40 GHz, Apollo Lake, 15.6", 4GB,
- Număr anunț
- DA21444748
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC „JACQUES M. ELIAS” (CUI 4353200)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,29 RON
- Valoare atribuită
- 756,29 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 10:23
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,29 RON
din 756,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro