Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare energie electrica pentru asigurarea iluminatului public

Număr anunț
DA21442779
Autoritate contractantă
Comuna Blajani (CUI 3724504)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI RO28909028)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.213,02 RON
Valoare atribuită
33.213,02 RON
Data publicării
11.10.2018 08:51
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 19:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.213,02 RON

din 33.213,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.