Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent enzimatic pentru procesarea manuala a instrumentelor PLURAZYME EXTRA flacon 1L

Număr anunț
DA22297375
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,15 RON
Valoare atribuită
273,15 RON
Data publicării
29.01.2019 09:48
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,15 RON

din 273,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.