Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tanex Power 750ml, detergent pentru murdaria persistenta, NUMAR DE REFERINTA: TANA-712747 PRET DE C

Număr anunț
DA21445692
Autoritate contractantă
Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54,30 RON
Valoare atribuită
54,30 RON
Data publicării
11.10.2018 10:58
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54,30 RON

din 54,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.