Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Corridor® Daily, 10l NUMAR DE REFERINTA: Buzil-S780-0010 PRET DE CATALOG: 150,00 RON / Unitate de
- Număr anunț
- DA21445663
- Autoritate contractantă
- Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,15 RON
- Valoare atribuită
- 145,15 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 10:57
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,15 RON
din 145,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro