Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap metalic documente

Număr anunț
DA22294626
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Eremia Grigorescu" al judetului Galati (CUI 3655870)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.680 RON
Valoare atribuită
4.680 RON
Data publicării
28.01.2019 15:29
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680 RON

din 4.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.