Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV1039053 Pachet baterii reincarcabile BB-390

Număr anunț
DA21445996
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI RO16174216)
Cod CPV
31433000-0 · Acumulatori cu nichel-fier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.200 RON
Valoare atribuită
19.200 RON
Data publicării
11.10.2018 11:10
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.200 RON

din 19.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.