Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CRM Heavy Metals in Wheat Flour T07311QC
- Număr anunț
- DA21827214
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
- Furnizor / câștigător
- LITTLEPHARM SRL (CUI RO10110809)
- Cod CPV
- 03115000-0 · Materii prime vegetale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 12:01
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650 RON
din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro