Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD 500GB LAPTOP 1.00buc*176.47lei,,SERVICE LAPTOP 1.00buc*29.41lei,SERVICE IMPRIMANTA 1.00buc*42.0
- Număr anunț
- DA21826820
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29050210)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI RO18070858)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457,98 RON
- Valoare atribuită
- 457,98 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 11:48
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
457,98 RON
din 457,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro