Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service calculatoare - imprimante - retea

Număr anunț
DA21825163
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE GUSTI" NEREJU (CUI 22786740)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.767,85 RON
Valoare atribuită
4.767,85 RON
Data publicării
22.11.2018 10:54
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 22:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.767,85 RON

din 4.767,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.