Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume si fructe

Număr anunț
DA21770331
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03222210-8 · Lamai (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,09 RON
Valoare atribuită
254,09 RON
Data publicării
16.11.2018 11:56
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 07:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,09 RON

din 254,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.