Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA

Număr anunț
DA21818091
Autoritate contractantă
Grup Scolar "Simion Leonescu" Luncavita (CUI 28644486)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI RO14041884)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014,88 RON
Valoare atribuită
2.014,88 RON
Data publicării
21.11.2018 14:49
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.014,88 RON

din 2.014,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.