Ofertă acceptată Cumpărare directă

ulei mobil

Număr anunț
DA21816322
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
PICHI VIOREL (CUI RO2282218)
Cod CPV
09134100-8 · Ulei Diesel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,45 RON
Valoare atribuită
113,45 RON
Data publicării
21.11.2018 13:52
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,45 RON

din 113,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.