Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spray ungere cu grafit 400ml,GARNITURA USA AUTOCLAV 16.5X7 2780MM
- Număr anunț
- DA21823048
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.282 RON
- Valoare atribuită
- 1.282 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 09:40
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.282 RON
din 1.282 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro