Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Umidificator / barbotor in sistem inchis cu apa sterila de unica folosinta cu adaptor inclus, 340 ml
- Număr anunț
- DA22297304
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- ESMED GROUP SRL (CUI RO31292266)
- Cod CPV
- 33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599 RON
- Valoare atribuită
- 1.599 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 09:45
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.599 RON
din 1.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro