Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI PLASTIC ZIPLOCK 70x100 mm , set 100 bucati

Număr anunț
DA21825348
Autoritate contractantă
BANCA DE RESURSE GENETICE VEGETALE MIHAI CRISTEA (CUI 39201328)
Furnizor / câștigător
ROGRI IMPEX SRL (CUI RO17326100)
Cod CPV
33141610-9 · Pungi de recoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
22.11.2018 11:01
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.