Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REACTIVI SYSMEX - SET SANGE CONTROL3 NIVELE, FLUOROCELL WDF, CELLPACK DFL

Număr anunț
DA21822844
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
Cod CPV
33141570-6 · Sange uman (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.206 RON
Valoare atribuită
7.206 RON
Data publicării
22.11.2018 09:33
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.206 RON

din 7.206 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.