Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAMA CLICK / SNAP A3 25 MM PENTRU POSTERE, AFISE, aluminiu, culoare argintiu (silver) mat, 297x420mm

Număr anunț
DA21816023
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 137 (CUI 27981947)
Furnizor / câștigător
DIVERTA.RO INTERNATIONAL SRL (CUI RO15951977)
Cod CPV
44142000-7 · Rame (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,50 RON
Valoare atribuită
418,50 RON
Data publicării
21.11.2018 13:43
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,50 RON

din 418,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.