Ofertă refuzată Cumpărare directă

BACANIE

Număr anunț
DA21776272
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 145 (CUI 24027267)
Furnizor / câștigător
IV Prod Com (CUI RO5749297)
Cod CPV
15331423-8 · Tomate la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450,27 RON
Valoare finală
1.450,27 RON
Data publicării
18.11.2018 14:40
Data finalizării
22.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.