Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier pentru dormitor CIA CIacova

Număr anunț
DA21815849
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MOBILA RADULESCU SRL (CUI RO38157763)
Cod CPV
39143100-7 · Mobilier pentru dormitor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.428,58 RON
Valoare atribuită
16.428,58 RON
Data publicării
21.11.2018 13:38
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.428,58 RON

din 16.428,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.