Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dulapuri CIA Ciacova

Număr anunț
DA21814462
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MOBILA RADULESCU SRL (CUI RO38157763)
Cod CPV
39143100-7 · Mobilier pentru dormitor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.277,33 RON
Valoare finală
28.277,33 RON
Data publicării
21.11.2018 12:53
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.