Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 17,1% sub estimat

Prenessa 4 mg x 30 cpr

Număr anunț
DA22301335
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,30 RON
Valoare atribuită
89,80 RON 17,1% sub estimat
Data publicării
29.01.2019 12:54
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89,80 RON

din 108,30 RON estimat 17,1%

Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 18,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.